OPINIE UCZESTNIKÓW NASZYCH WYPRAW

 

 

Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem Indonezji, grupy i organizacji wyprawy. Myślę, że program był optymalnie ułożony.

Paweł spisał się znakomicie!

Długo będę wspominał rafting, przejście przez ukryty kanion, wyprawę łodzią wokół wysp Gili czy pobyt w ekskluzywnym resorcie na Bali. No i oczywiście towarzystwo grupy, z którą zawsze było dużo śmiechu i fajnej atmosfery.

Myślę, że nie jest to moja ostatnia wyprawa z Wami. Już teraz myślę o Filipinach lub Kambodży.

Rafał | Indonezja – październik 2017

Miałem Tę przyjemność uczestniczyć w wyprawie “KAMBODŻA Z PLECAKIEM” w październiku 2017r.

Świetna, przesympatyczna obsługa, bardzo dobry kontakt z Magdą; przepiękne oraz mega ciekawe miejsca z niesamowitymi krajobrazami; fantastyczny program. Nie sposób było się nudzić z Asią!

A towarzystwo – genialne! ZDECYDOWANIE POLECAM 🙂

Robert H. | Kambodża z plecakiem – październik 2017

Dziękuje za bardzo fajny wyjazd: że będzie dobrze to się spodziewałem, ale to że będzie super to bardzo miłe zaskoczenie!

Ciekawy program, świetna grupa (myślę, że nie był to przypadek tylko efekt odpowiednio napisanego programu), kompetentna leaderka grupy no i żadnych nieszczęść (nieprzewidzianych) czyli spędzone doskonale dwa tygodnie urlopu!

Będę Was bardzo chętnie polecał no i oczywiście jak wpadnie mi trochę wolnego czasu będziecie „pierwszym wyborem” przy planowaniu następnych eskapad!!!

Życzę powodzenia w Waszym dalszym wojażowaniu i serdecznie pozdrawiam!

Robert K. | Kambodża z plecakiem – październik 2017

Dziewczyny, dziękuję za pokazanie Azji od środka, dobra robota! Specjalne uznanie i podziękowania należą się Asi za jej niekończącą się cierpliwość, za uważność na nas, na nasze oczekiwania i wymagania, za empatię, za uśmiech, za luzik, za poczucie humoru, za odpowiedzi na naszych milion pytań, za entuzjazm i nieustanną chęć przybliżenia nam Azji od jej codziennej strony. Za to, ze nawet najgłupsze nasze pytania i pomysły nie były dla Asi problemem, za autorskie podejście do naszego wspólnego pobytu:) za brak rutyny i brak nudy, za to, że bez znużenia penetrowaliśmy Azję w ciężkim klimacie – Asiu, to Twoja zasługa. Wielkie dzięki! Bez Ciebie nie byłoby tak super!

Muszę też powiedzieć, że ta wyprawa w niczym nie przypominała wycieczek odhaczanych na odczepne punkt po punkcie, że dzięki Asi było ciekawie, niesztampowo, pomysłowo i na luzie, było wesoło i było poważnie, były rzetelne informacje o sytuacji politycznej, o historii i o zwyczajach Azjatów. Uśmiech, energię i ten łobuzerski błysk w oku Asi będę wspominać w długie jesienne pochmurne wieczory.     

Dziewczyny, wielkie dzięki, pomyślnych wiatrów dla Was, hurtowych ilości szczęścia i do zobaczenia!

Jola | Kambodża z plecakiem – październik 2017


 

Chcę podziękować za super wyjazd !!! Jestem bardzo zadowolona z programu i całej organizacji naszej wycieczki. Szczególne podziękowania za wspaniałego przewodnika Asię, która była w stanie odpowiedzieć na każde nasze absurdalne pytanie, a tak na poważnie to bardzo doceniam jej pracę, zaangażowanie i cierpliwość do nas.

Monika | Kambodża z plecakiem – październik 2017

Właśnie wróciliśmy z wycieczki “Joga na Bali”…

Głowy w dalszym ciągu pełne kolorowych obrazów, zapachów…

Wyjazd na Bali był perfekcyjnie przygotowany, wszystko szło zgodnie z planem, sprawnie (pomimo, że byliśmy w Azji 😉

Hotele o dobrym standardzie, klimatyzowane środki transportu, świetna atmosfera w naszej grupie. Joga w tak niesamowicie pięknych “okolicznościach przyrody” działała jak plasterek na duszę. Nadal działa…

A dla ciała pyszne jedzenie, koktajle-detoksy z owoców smoka i węża, tudzież innych egzotycznych składników. Bogaty program turystyczny “zakłócał” chwile słodkiego nieróbstwa nad basenem, ale było warto 🙂

Czas wracać do rzeczywistości… I powoli zacząć planować następny wyjazd, oczywiście z Magdą!!!

Agnieszka i Jarek | Joga na Bali – kwiecień 2017

Jako uczestnik jednego z wyjazdów organizowanych przez DiscoverAsia polecam tę firmę dla osób szukających wakacji w Azji, o których przez długi czas nie zapomną.

Wyjazd na Bali, w którym uczestniczyłam zorganizowany był zgodnie z założeniami przedstawionymi w ofercie. Organizator zadbał w odpowiedni sposób o codzienny program zajęć i wycieczek. Wycieczki miały charakter kulturowy oraz rozrywkowy.

Godna uwagi była również elastyczność organizatorów w sytuacjach zmiany warunków pogodowych lub innych niezależnych czynników. Plan bez względu na okoliczności zapełniony był ciekawymi aktywnościami.

Również zaangażowanie, profesjonalizm i otwartość organizatorki dobrze wpłynęły na atmosferę podczas wyjazdu. 

Gorąco polecam wyjazdy organizowane przez DiscoverAsia, bo gwarantują one profesjonalną obsługę i opiekę podczas wyjazdu. Wyjazdy zapewniają aktywne poznawanie kultur oraz odpoczynek w jednym. Ja z pewnością skorzystam z następnego.

Agata | Joga na Bali – kwiecień 2017

Był to cudownie spędzony czas. Joga i te miejsca dają powera. Bardzo podobały się nam zajęcia jogi z Masterem. Pogody się nie wybiera, więc niestety trochę mieszała nam w planach. Jednak organizacja była Ok. Szkoda, że pobyt był tak krótki. Myślę, że tam można zostać miesiąc a nawet dłużej i taż byłoby za krótko.

Hotele w opisie wycieczki dwu-, trzygwiazdkowe mile nas zaskoczyły swoim standardem. Jedzonko też było smaczne. Na pewno wrócimy na Bali, a pomysły na inne wyprawy też są ciekawe.

Zyta i Bogdan | Joga na Bali – kwiecień 2017

O DiscoverAsia dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając informacje na temat wycieczek do Azji, a dokładniej do Tajlandii. Od dłuższego czasu myślałam o wyjeździe do Tajlandii, nie mogłam jednak znaleźć chętnych do wyjazdu, a na pewno nie w terminie, który mi odpowiadał. Decyzja o wyjeździe z DiscoverAsia była spontaniczna i muszę przyznać, że na początku odrobinę się obawiałam czy podjęłam dobrą decyzję. Okazało się jednak, że była to jedna z najlepszych decyzji, jaką podjęłam

Magda, właścicielka biura, odpowiadała na wszelkie pytania dotyczące wyjazdu, dzięki czemu byłam spokojna o kwestie organizacyjne. Sam plan wycieczki, oraz informacje dotyczące wyjazdu były dopracowane i szczegółowe.

Po spotkaniu z pilotem, Asią, już wiedziałam, że wyjazd będzie udany. Asia jest niesamowicie otwartą osobą, o pozytywnej osobowości i ogromnym doświadczeniu jeśli chodzi o prowadzenie wycieczek. Sama podróż była dla mnie niesamowitym doświadczeniem i świetną przygodą. Nie były to wakacje typu „all-inclusive” w jednym hotelu, a podróż, dzięki której zobaczyłam Tajlandię taką, jaką sobie wyobrażałam!

Dodatkowo, atmosfera w grupie, która liczyła jedynie 6 osób plus Asia, sprawiła, że w ogóle nie czułam się jakbym jechała na wycieczkę z biurem podróży, a z grupą znajomych. Jestem pewna, że w przyszłości zdecyduje się na kolejną wyprawę z DiscoverAsia a wszystkim niepewnym osobom, polecam, bo warto! 🙂 

Basia | Tajlandia – w krainie uśmiechu – marzec 2017

Wyjazd bardzo udany, choć chciało by się jeszcze więcej zobaczyć albo lepsze rzeczy 🙂 Tutaj jednak wiadomo każdy ma inne gusta, a decydując się na wyjazd w grupie już tak jest. Co prawda my się czasem odłączaliśmy i było super 🙂 Cena mogła by być inna, ale jest mimo wszystko biuro, coś za coś 🙂 Za to trafiła się nam boska ekipa i niezapomniane przeżycia których każdemu życzę! Na pewno była to przygoda niezapomniana do końca życia + nowe znajomości z innymi wycieczkoholikami 🙂

Sylwia i Mariusz | Tajlandia – w krainie uśmiechu – marzec 2017

*fot. Asia Karnia, Sanktuarium Przytulania Słoni

Jesteśmy zachwyceni i bardzo dziękujemy :)))

Jesteśmy pewni, że to nie ostatni raz z DiscoverAsia!

A naszą Aśkę [pilotkę] po prostu KOCHAMY!

Ola i Wojtek | Tajlandia – w krainie uśmiechu – marzec 2017

 

Podróż do Tajlandii od dawna mi chodziła po głowie, ale trudno było się zgrać ze znajomymi. I tak przypadkiem trafiłam na ogłoszenie dotyczące wakacji z DiscoverAsia. Decyzja wyjazdu z grupką nieznajomych osób okazała się strzałem w dziesiątkę! To nawet lepszy sposób na nabranie dystansu do swojego codziennego życia i na całkowity restart, było z kim się pośmiać, popodziwiać widoki, porozmawiać wieczorem przy piwie czy pójść potańczyć. A do tego przewodniczka świetnie znająca Azję i potrafiąca pokazać najciekawsze miejsca na mapie Tajlandii, a także zainspirować człowieka w wielu sferach życia. Pod każdym względem wyjazd do Tajlandii przerósł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Monika | Tajlandia – luty 2017

 

Od dłuższego czasu szukałam oferty w Internecie, dotyczącej wyprawy z plecakiem do Azji Płd-Wsch. Przez przypadek trafiłam na Fb DiscoverAsia – biura, które w swojej ofercie proponuje wyprawy w te rejony świata. Kiedy dowiedziałam się, że grupa została skompletowana i wyjazd jest pewny zaczęły się moje obawy…

1.Gdzie ja sama na koniec świata????   2. Nie znam nikogo!  3. A szczepienia? I wszelkie przypadłości żołądkowo jelitowe? 4. I czy w ogóle stamtąd wrócę ????!!!!

Hahaha! Wszelkie moje wątpliwości rozwiały się na Okęciu, kiedy zobaczyłam Magdę Gauer – szefową biura i Olę Świstow naszą pilotkę. Ufff…. Czyli jednak ktoś tam ze mną jedzie – pomyślałam sobie. Na lotnisku już zawiązały się pierwsze znajomości. To był  przemyślany, interesujący program, cudowne krajobrazy, fantastyczna grupa, wspaniała organizacja. Dzięki naszej ślicznej pilotce Oli Świstow,  podczas wieczornych rozmów dowiedzieliśmy się o najciekawszych zakątkach świata, które ona zwiedziła. Podsumowując, wyprawę uważam za bardzo udaną. Z pewnością nie jest to mój ostatni wyjazd z DicoverAsia . Dziękuję serdecznie Magdzie, Oli i oczywiście moim kochanym współpodróżnikom za wspaniały wyjazd. Gorąco polecam wyprawy z DiscoverAsia!!! Będziecie na 100% zadowoleni!!!

Agnieszka | Kambodża z plecakiem – styczeń 2017

Miałam przyjemność wziąć udział w wycieczce organizowanej przez DiscoverAsia na Bali w sierpniu 2016. Z grupą pojechała Magda właścicielka biura. Magda od samego początku ujęła mnie swoim zaangażowaniem, otwartością, serdecznością i poczuciem humoru 🙂 Przez cały wyjazd miałam poczucie, ze jestem na wyjeździe z grupą znajomych!

DiscoverAsia stawia na indywidualne, niestandardowe podejście do podróżników – wyjazdy są szyte na miarę, co w praktyce oznacza wykorzystanie czasu do maximum i dopasowanie planu do potrzeb uczestników. Taka wyprawa to świetna alternatywa dla osób podróżujących w pojedynkę i nie tylko. Male grupy, kameralna atmosfera, elastyczność planu podróży dostosowana do grupy, a nawet tak wydawałoby się „drobna” sprawa jak to, że tak naprawdę nie trzeba ze sobą brać aparatu, bo Magda zadbała o udokumentowanie całej wycieczki pięknymi zdjęciami, to jedne z wielu atutów wyprawy na Bali.

Definitywnie był to świetny wybór, na pewno wybiorę się jeszcze nieraz z tym biurem, bo stawia na jakość która wbrew pozorom nie jest tak oczywista w innych biurach podróży.

Dagmara | Bali – sierpień 2016

Na przełomie sierpnia i września 2016 roku wybrałam się w podróż na Bali z DiscoverAsia i fantastyczną właścicielką biura Magdą. Biuro znalazłam na facebooku. Była to moja pierwsza wycieczka z nieznanym dla mnie biurem i oczywiście miałam wiele wątpliwości, które Magda cierpliwie rozwiewała. Wyjazd okazał się fantastyczny, świetnie zorganizowany, fajne hotele, odpoczynek i zwiedzanie jak dla mnie w odpowiednich proporcjach. Czułam się jakbym wybrała się w podróż z  paczką starych znajomych. Magda słuchała nas uważnie i podchodziła indywidualnie do uczestniczek wycieczki, tak żeby każda czuła się jak najlepiej i żebyśmy czuły się świetnie we własnym gronie. Zawsze uśmiechnięta i zadowolona, z poczuciem humoru, do tego okazała się również super współlokatorką 🙂

Jedynym minusem wycieczki było to, że za szybko się skończyła i trzeba było się pożegnać.

Spędziłam cudowny czas na Bali w świetnym towarzystwie i już tęsknię za następną wyprawą zorganizowaną przez DiscoverAsia. Polecam serdecznie  i na pewno skorzystam z oferty  wypraw jeszcze nie jeden raz 🙂

Gosia | Bali – sierpień 2016 | Kambodża – maj 2017 | Nepal – wrzesień 2017

Miałam przyjemność być razem z DiscoverAsia na majówce na Bali w 2016r. Decyzję podjęłam spontanicznie, stosunkowo krótko przed wyjazdem, zachęcona kontaktem internetowym przez właścicielkę biura, Magdę. I nie zawiodłam się! Od początku kontakt ze strony Magdy był bardzo miły i profesjonalny, szybko udzielała odpowiedzi na wszystkie, nawet niestandardowe pytania. Była elastyczna, jeśli chodzi o dostosowanie przelotów i pobytu do indywidualnych potrzeb (oczywiście bez szkody dla ogólnego programu i pozostałych uczestników wyjazdu).  Także dokumenty związane z firmą były dostępne „od ręki”, a program i umowa profesjonalnie przygotowane.  Poznańska solidność potwierdziła się także w czasie samego wyjazdu. Bardzo atrakcyjnego, w kameralnej grupie, z bogatym programem dnia, a jednocześnie pozwalającego na odpoczynek i zagospodarowanie części dnia spontanicznie, według własnych potrzeb. Cieszę się, że akurat Magda towarzyszyła nam w czasie tego wyjazdu, z jednej strony bezpośrednia, towarzyska, otwarta na propozycje, integrująca się z grupą, a z drugiej – profesjonalna, dbająca o wszystkich uczestników wyjazdu i żeby plan wyjazdu był zrealizowany w 100% i więcej. Serdecznie polecam wyjazdy z DiscoverAsia i z chęcią wybiorę się z nimi w kolejną podróż w ciekawe zakamarki świata.

Magda | Bali – maj 2016

Na informację o wyjeździe na Bali z Discover Asia trafiłam na facebooku. Właśnie czegoś takiego szukałam, ale oczywiście miałam wiele obaw. Zdecydowałam się na wyjazd sama, z nieznanym biurem podróży i pierwszy raz w życiu tak daleko.

Potwierdzam jednak, że było warto – zrealizowałam swoje marzenia i przeżyłam wspaniałe chwile. Magda zorganizowała wszystko perfekcyjnie. To fajne kiedy na wakacjach nie trzeba się stresować i myśleć o kwestiach organizacyjnych i logistycznych. Hotele mile mnie zaskoczyły, program nie był zbyt napięty, ale jednocześnie aktywnie spędziliśmy czas. Można było zarówno odpocząć na pięknych plażach, jak i zwiedzać piękne i egzotyczne miejsca. Widoki i kolory Bali zapierały dech w piersiach. Jedzenie było wyjątkowo smaczne i nikt nie cierpiał na problemy żołądkowe. Towarzystwo super – mała grupa pozytywnych osób z całej Polski.

Wrażenia, które przywiozłam są bezcenne i na długo pozostaną w mojej pamięci, jako wspaniała życiowa wyprawa.  Zrobiłam sobie najlepszy prezent na świecie. Nabrałam ochoty na więcej i z pewnością znowu skorzystam z oferty DiscoverAsia. 

Ania | Bali – maj 2016

Świetna organizacja, miła atmosfera i wspaniale spęczony czas! Serdecznie polecam DiscoverAsia wszystkim, którzy lubią odkrywać nowe miejsca, doświadczać nowych wrażeń i są otwarci na nowe przeżycia. Jednocześnie podróżowanie z DiscoverAsia zapewniło mi poczucie bezpieczeństwa na antypodach i sprawiło, że mogłam skupić się na przyjemnościach, całkowicie powierzając stronę organizacyjną biuru podróży. Dodatkowo przedstawiciele biura są opanowani, cierpliwi i przyjaźnie nastawieni. Wszystko to sprawia, że na pewno nie będzie to moja ostatnia podróż z DiscoverAsia!

Anna | Kambodża – listopad 2014 | Bali – maj 2016

 

Podróż do Tajlandii i Kambodży marzyła się nam od dawna, jednak żadne biuro nie miało oferty która byłaby dla nas interesująca i łączyła wszystkie punkty które chcieliśmy zobaczyć. W końcu przez przypadek trafiliśmy na DiscoverAsia i to było to – idealnie dobrany program łączący Tajlandię i Kambodżę.

Nasza pilotka Asia świetnie zintegrowała grupę i pomimo dość napiętego planu zwiedzania dodawała również od siebie wiele dodatkowych propozycji spędzania czasu już po zrealizowanym programie każdego dnia.

Wycieczki z DiscoverAsia polecamy szczególnie osobom, które lubią wypoczywać aktywnie oraz zwiedzać, lecz niekoniecznie słuchając nudnych, książkowych historii na temat każdego obiektu. Kiedy będziemy planować kolejną podróż do Azji na pewno skontaktujemy się z DiscoverAsia.

Marta i Dawid | Tajlandia z Kambodżą – luty 2015

Czarodziejska przygoda dla wszystkich, którzy lubią poczuć, usłyszeć, dotknąć i polizać, a kwestie logistyczne pozostawić komu innemu.

Świetna równowaga pomiędzy zwiedzaniem i leniuchowaniem oraz urozmaicone środki transportu – czasami autobus niczym z filmu Barei, innym razem bus z szalonym kierowcą umilającym czas swoim śpiewem czy rejs na dachu łodzi, znakomicie pozwoliły wczuć się w lokalny klimat. Zdecydowanie dla osób, które nie lubią zbyt długo pozostawać w jednym miejscu i wysłuchiwać długich opowieści o monetach i kamieniach – dozowanie informacji we własnym zakresie. Klimat tworzą ludzie, a w naszym przypadku każdy zdołał znaleźć bratnią duszę zarówno do atrakcji dziennych, jak i nocnych Nasza pilotka Magda robiła co mogła, żeby wszyscy czuli się swobodnie i bezpiecznie – od wskazówek, przestróg do prawie profesjonalnej pomocy medycznej w środku nocy. Na pewno nie była to moja ostatnia podróż z DiscoverAsia.

Gorąco polecam wszystkim niekanapowcom!

Oliwia | Kambodża – listopad 2014

 W 2013 roku stwierdziłem, że mam ochotę na zwiedzanie Azji, ale niestety było mi ciężko znaleźć kogoś chętnego do podróży i tak właśnie trafiłem na Magdę i projekt podróżniczy DiscoverAsia.

Mój pierwszy wyjazd był do Indonezji, gdzie dzięki bardzo dobrej organizacji mieliśmy możliwość zobaczenia najciekawszych i najpiękniejszych miejsc.

Po powrocie do domu wiedziałem już jakie będę miał plany na przyszły rok i bacznie śledziłem plany wypraw na stronie discoverasia.com.pl. Kiedy zobaczyłem że pod koniec 2014 roku szykuje się wyjazd do Tajlandii i Kambodży, od razu zarezerwowałem miejsce dla siebie i kumpla i ponownie się nie zawiodłem bo wszystko było zorganizowane bardzo dobrze i była okazja zwiedzenia wielu ciekawych i egzotycznych miejsc. Poza wieloma atrakcjami na obu wyjazdach udało mi się poznać bardzo ciekawych ludzi z różnych środowisk.

Cały czas sprawdzam kolejne oferty i na pewno wkrótce się gdzieś ponownie wybiorę.

Arek | Indonezja – sierpień 2013 | Tajlandia z Kambodżą – listopad 2014

Podróżnik, to taki człowiek, który jedzie w dane miejsce po to, by coś zrozumieć. Który chce ten świat mądrze odkrywać. I dzięki temu zmieniać siebie samego. Rzecz w tym by mieć świadomość, że dzieje się coś wyjątkowego.

Coraz mniej jest takich miejsc na Ziemi, gdzie wydawałoby się, że czas zatrzymał się w miejscu. Tym bardziej trudno o nie w krajach, do których przyjeżdżają tłumy turystów. Takim na pewno jest Kambodża – moja Kambodża, a powód to jeden z cudów świata – świątynie Angkoru.

Tajlandia – Bangkok to zjawisko. Niektórzy mówią, że to „miasto z dreszczykiem” myśląc o jego nocnym obliczu. Dla mnie osobiście Bangkok będzie miastem z dreszczykiem, ale w trochę innym wydaniu.

Tajski język być trudna. Tajska kuchnia – palce lizać. Taka chrupiąca, taka soczysta, taka ostra. Pad Thai. Hmmmm… I to nie chodzi tylko o zjedzenie takiej potrawy, tylko o cały ceremoniał jej przygotowania. Najpierw znaleźć trzeba straganik. Potem uzgodnić cenę. Potem wybrać przyprawy. Potem posmakować. Bo trzeba powiedzieć, że Pad Thai jest przygotowywana na zamówienie. Na świeżo i chrupiąco. Nie da się takiego przyrządzić tu w Polsce.

Różni piloci – różne wycieczki. Co potrafi Magda? Oczywiście barwnie opowiedzieć o danym miejscu. Ale to nie wszystko. Ma umiejętność porozumienia się z grupą, umiejętność unikania napięć i konfliktów. W jednej grupie różni ludzie, w różnym wieku, z różnymi oczekiwaniami. Dogodzenie wszystkim bardzo gimnastykuje umysł 😉 A także cierpliwość. Rozumie co znaczy pasja i chęć wyjazdu. I jaką satysfakcję daje zainteresowanie i entuzjazm wycieczkowiczów. Doradza przy organizacji planu zwiedzania, podpowiada, np. gdzie można wynająć skuter, znaleźć bankomat lub sklep. Tłumaczy, jak działa lokalna komunikacja i jakie panują obyczaje w danym kraju. Pełni rolę tłumacza i negocjatora.

Pewnie, że najwięcej uczymy się, podróżując samodzielnie – zdani na siebie i sobie tylko zawdzięczając. Jeśli dożyje się końca wycieczki w szczęściu i zdrowiu, a mi się to udało z Magdą, cóż to za satysfakcja! Życzę Wam takiej!

Olga | Kambodża – listopad 2013

Poznawanie Indonezji z DiscoverAsia było dla mnie nie tylko wielką frajdą, ale też przeżyciem z pełnym poczuciem bezpieczeństwa. Myślę, że Magda bardzo profesjonalnie podchodzi do organizacji swoich wypraw. W naszej wyprawie wszystko było dopięte na ostatni guzik, nie musieliśmy się o nic martwić. Program był ciekawy, urozmaicony i w sam raz intensywny. Poza tym Magda ma już spore doświadczenie i wiedzę odnośnie kultury azjatyckiej, co ułatwiło nam odnalezienie się w niej i maksymalne wykorzystanie dostępnych atrakcji 🙂 Dla mnie były to najlepsze w życiu wakacje, w dużej mierze właśnie dzięki tak świetnej organizacji. Dziękuję i polecam wszystkim podróże z DiscoverAsia!

Marcelina | Indonezja – sierpień 2013