Oświadczenie DiscoverAsia

 

Aktualizacja z dnia 3.04.2020r.:

Biorąc pod uwagę rozwój sytuacji i wprowadzenie kolejnych obostrzeń dotyczących przemieszczania się, przymusowej izolacji jak również praktycznie całkowitego wstrzymania ruchu lotniczego pasażerskiego, a także zahamowania turystyki na całym świecie informujemy, że wszystkie nasze wyprawy odbywające się do końca czerwca 2020r. zostają odwołane.

 

OŚWIADCZENIE
DISCOVERASIA W SPRAWIE COVID-19 z dnia 14.03.2020r.

Drodzy Podróżnicy,

w związku z zaistniałą sytuacją i ogłoszonymi 13 marca 2020 ograniczeniami dotyczącymi ruchu lotniczego oraz granicznego, jak również decyzji wielu państw o zaprzestaniu wydawania wiz turystycznych i wpuszczania obcokrajowców informujemy, że wszystkie nasze wyprawy odbywające się w terminach do 16 maja włącznie zostają odwołane. Naszym priorytetem zawsze było i jest bezpieczeństwo klientów oraz pracowników.

W związku z powyższym, skontaktujemy się ze wszystkimi osobami zapisanymi na najbliższe wyjazdy w celu przepisania dotychczasowych wpłat na inne terminy wyjazdów lub dokonania ich całkowitego zwrotu.

Jednocześnie zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych i jeśli zajdzie taka potrzeba, również kolejne nasze wyprawy mogą zostać odwołane lub przesunięte.

Kontakt w sprawie wszelkich pytań, wątpliwości, planów wycieczek, anulacji wyjazdów, wpłat, jak również przyszłych rezerwacji jest możliwy standardowo telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 12-20 (tel. 504502268) oraz mailowo: biuro@discoverasia.com.pl

Bardzo dziękujemy Wam za okazaną wyrozumiałość i cierpliwość w ostatnich, dość ciężkich dla Was, jak i branży turystycznej tygodniach. Cieszymy się, że większość z Was nie rezygnuje całkowicie z podróży, tylko chce przesunąć datę swojego wylotu.

Życzymy Wam dużo zdrowia i jeszcze więcej cierpliwości,

Magdalena Gauer wraz z Ekipą DiscoverAsia

 

ZOBACZ PISMO -> Oświadczenie DiscoverAsia w sprawie COVID-19.pdf