Wymagane wizy

 

WIZY DLA NASZYCH PODRÓŻNIKÓW

Zdecydowałeś się wyruszyć z nami ku przygodzie? Super! Nie możesz jednak zapomnieć o wymaganych wizach.

Informacje wizowe dla uczestników naszych azjatyckich wypraw znajdują się w opisie danego wyjazdu i to zwykle my aplikujemy przed wylotem o wizę dla całej grupy lub też kupujemy ją już po przylocie na lotnisku docelowym. Dzięki temu o nic nie musicie aplikować sami!

 

WIZY NA TWÓJ PRYWATNY WYJAZD W DOWOLNE MIEJSCE NA ŚWIECIE

Co do osób, które chcą wybrać się w podróż na własną rękę nie tylko do Azji, ale również do innych zakątków świata…

Każdy ceni sobie swój czas, a aplikacja o wizę i oczekiwanie na jej wydanie do najprzyjemniejszych zadań nie należy. A co jeśli:

  • mógłbyś zrobić to na spokojnie wcześniej, z domu, online?
  • mógłbyś uniknąć kolejki?
  • mógłbyś spytać o każdą nurtującą Cię kwestię niezależnie od pory dnia?

To wszystko, jak również bezpieczeństwo Twoich danych, gwarantuje: IVISA (klik)

iVisa to świetna alternatywa dla stania w kolejce po wizę. Portal wyróżnia niesamowita prostota procesu aplikacji o wizę online. Na każdym jej etapie dostępne są wskazówki, które sprawiają że cały proces jest bardzo intuicyjny i prosty do wykonania! Dzięki najnowszym systemom ochrony wszystkie dane klienta są doskonale zabezpieczone. Posiadając wieloletnie doświadczenie zespół ekspertów dokonuje przeglądu całej dokumentacji przed przekazaniem jej odpowiednim organom. iVisa zapewnia również stałe wsparcie dla swoich klientów. Konsultanci są dostępni 24h na dobę każdego dnia! Pamiętaj, że dla ułatwienia procesu aplikacji możesz również wybrać polską wersję strony.

Skorzystaj z iVisa już dziś! Ciesz się wygodą i prostotą uzyskania wszystkich niezbędnych wiz.

APLIKUJ O WIZĘ ->