Rezerwacja

 

1. Jeśli chcesz wyruszyć z nami na jedną z naszych wypraw – wypełnij formularz zgłoszeniowy – odnośnik do formularza znajdziesz na stronie każdej wyprawy. Jeśli masz jakieś pytania – zadzwoń lub napisz do nas – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

2. Po otrzymaniu zgłoszenia – potwierdzamy dostępność oferty i informujemy Cię o tym mailowo. Zostajesz wpisany na listę rezerwacyjną.

3. Kiedy sytuacja epidemiologiczna na świecie pozwala nam na potwierdzenie wyjazdu w okresie 30-60 dni przed wylotem, dzwonimy do Ciebie i ponownie potwierdzamy Twój udział. W tym momencie wysyłamy do Ciebie podpisaną umowę mailem i czekamy na Twój podpis.

Ostateczne szczegóły oferty mogą w tym momencie ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną na świecie. Jeśli zajdą jakieś zmiany - w tym momencie Cię o nich poinformujemy.

4. Po otrzymaniu potwierdzenia i umowy należy w ciągu 3 dni dokonać wpłaty 1 raty za wycieczkę.

5. Po zebraniu minimalnej ilości Uczestników (zwykle 7 osób) – poinformujemy Cię o przelocie, którym będzie podróżował pilot wyprawy i podamy jego aktualną cenę – wtedy też możesz zdecydować czy mamy zakupić lot dla Ciebie czy wolisz go kupić samodzielnie.

6. Na 2 tygodnie przed planowanym wylotem –  wysyłamy szczegółowe informacje organizacyjne dotyczące zbiórki i przygotowań do wyjazdu.