Ubezpieczenie

 

UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE NA WYJAZDY Z DISCOVERASIA

DiscoverAsia na podstawie zawartej z SIGNAL IDUNA TU S.A. umowy generalnej ubezpieczenia zawiera na rzecz swoich klientów uczestniczących w organizowanych imprezach turystycznych, ubezpieczenie zgodnie z przepisami ustawy o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997r. Rodzaj i zakres ubezpieczenia przedstawiony jest w umowie uczestnictwa. Zatem jeśli wyjeżdżasz na jedną z naszych wypraw ZAWSZE jesteś przez nas ubezpieczony na podróż na poniższych warunkach:

  • ubezpieczenie podróżne KL i NNW (KL 40.000 euro, KR 6.000 euro, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN)

Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwoty KL 60.000 euro (dopłata 39 PLN), dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (dopłata podana w ofercie danej wyprawy) oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), rezygnacja z powodu choroby przewlekłej (8% wartości wycieczki).

Warunki naszych ubezpieczeń oraz pozostałe dokumenty znajdziesz TUTAJ

 

UBEZPIECZENIE NA TWÓJ PRYWATNY WYJAZD W DOWOLNE MIEJSCE NA ŚWIECIE

Pamiętaj, że wybierając się w podróż, nawet najkrótszą, powinieneś się ubezpieczyć. W tym celu polecamy Wam ubezpieczenie Signal Iduna. Grupa Signal Iduna jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.

Korzystając z formularza online możesz łatwo, w ciągu kilku minut zakupić dowolne ubezpieczenie w wygodnym dla Ciebie momencie wybierając wiele dostępnych opcji i cen. Po dokonaniu opłaty polisa ubezpieczeniowa przychodzi do Ciebie natychmiast mailowo.

Ubezpiecz swój wyjazd w opcjach:

  • indywidualnej, rodzinnej, grupowej - Bezpieczne Podróże
  • rocznej - Roczne ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Card
  • wyjazdów krajowych z pasem przygranicznym
  • ubezpieczenia OD REZYGNACJI z imprezy turystycznej, wyjazdu pakietowego, konferencji, noclegów, biletu lotniczego / promowego / autokarowego / kolejowego, przerwanie imprezy turystycznej

Skorzystaj z formularza ubezpieczeniowego Signal Iduna KLIK