Ubezpieczenie

 

UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE NA WYJAZDY Z DISCOVERASIA

DiscoverAsia na podstawie zawartej z SIGNAL IDUNA TU S.A. umowy generalnej ubezpieczenia zawiera na rzecz swoich klientów uczestniczących w organizowanych imprezach turystycznych, ubezpieczenie zgodnie z przepisami ustawy o usługach turystycznych z dnia 29.08.1997r. Rodzaj i zakres ubezpieczenia przedstawiony jest w umowie uczestnictwa. Zatem jeśli wyjeżdżasz na jedną z naszych wypraw ZAWSZE jesteś przez nas ubezpieczony na podróż na poniższych warunkach:

  • ubezpieczenie podróżne KL i NNW (KL 60.000 euro, KR 6.000 euro, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN), rozszerzenie ochrony o leczenie chorób spowodowanych przez Sars-Cov-1, Sars-Cov-2 i ich mutacjami

Istnieje możliwość dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (dopłata podana w ofercie danej wyprawy) oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), rezygnacja z powodu choroby przewlekłej (8% wartości wycieczki).

Warunki naszych ubezpieczeń oraz pozostałe dokumenty znajdziesz TUTAJ

 

UBEZPIECZENIE NA TWÓJ PRYWATNY WYJAZD W DOWOLNE MIEJSCE NA ŚWIECIE

Pamiętaj, że wybierając się w podróż, nawet najkrótszą, powinieneś się ubezpieczyć. W tym celu polecamy Wam ubezpieczenie Signal Iduna. Grupa Signal Iduna jest jedną z największych instytucji finansowo-ubezpieczeniowych na rynku, świadczącą usługi klientom prywatnym i korporacyjnym od ponad 100 lat.

Korzystając z formularza online możesz łatwo, w ciągu kilku minut zakupić dowolne ubezpieczenie w wygodnym dla Ciebie momencie wybierając wiele dostępnych opcji i cen. Po dokonaniu opłaty polisa ubezpieczeniowa przychodzi do Ciebie natychmiast mailowo.

Ubezpiecz swój wyjazd w opcjach:

  • indywidualnej, rodzinnej, grupowej - Bezpieczne Podróże
  • rocznej - Roczne ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Card
  • wyjazdów krajowych z pasem przygranicznym
  • ubezpieczenia OD REZYGNACJI z imprezy turystycznej, wyjazdu pakietowego, konferencji, noclegów, biletu lotniczego / promowego / autokarowego / kolejowego, przerwanie imprezy turystycznej

Skorzystaj z formularza ubezpieczeniowego Signal Iduna KLIK